.

.

Led Светло Бар AngelMa 50 Инчи Stroboflash Led Лента Водоотпорен Поплава Место Комбо Off Road Возење Магла Светло на Ford Голф Dodge Ram меморија GMC Хонда CR-V Jeep Wrangler XJ Cherokee АТВ UTV UTE 4WD 4x4 Брод

Led Светло Бар AngelMa 50 Инчи Stroboflash Led Лента Водоотпорен Поплава Место Комбо Off Road Возење Магла Светло

DEN 7325.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

LED моќ : 270 W;Излез : 30000 Сму;Димензии 1233*105*57mm-48.54*4.13*2.24 инч (без загради) ; 1308*105**70mm-51.49*4.13*2.75 инчи (со загради) ;Напон : 10-30 V DC; Зрак : Потопот 60 степен (за прошируваат покриеност) 6000 K белата;Водоотпорен стапка : IP68. Совршен за било Wrangler, Автомобил, Камион, Трактор, Брод, RV, ЏИП, АТВ, 4 X4, Теренски Пикап,Вагон,UTB, Кабината, Спорт Комунални услуги, 4 WD 4 X4, Рударство, Морски, Багер, Автобус, Ractor, UTE, Wan Camper, Патот Ролери, Булдожер, Кран, итн.Напомена : 1. 3modes Жолто/Бела/stroboflash;2. Со безжичен далечински да се промени секој режим лесно;3.Може да се користи како работат светлина или магла светлина или педалата;3 Години Гаранција.Пакет се вклучени : 1, 1 светлост 2 функции 270w led лента(бела како возење светло, жолто како магла светлина/предупредување светлина);3, Со линија групата и далечински управувач(исклучени батеријата), бела и жолто боја може да биде осветлен и одделно и заедно.Големина : Килибар/Бела 50 Inch 270 W.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата