.

.

Јагниња & Ivy Животно Џунглата Музички Бебе Креветчето Мобилни Soother Играчка - Multicolor

Јагниња & Ivy Животно Џунглата Музички Бебе Креветчето Мобилни Soother Играчка - Multicolor

DEN 1127.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Полиестер/Пластика.Обезбедува визуелна/аудитивни стимулација и да се промовира развојот на мозокот.Игра за 20 минути со контрола на јачина на звук и за вклучување/исклучување.Игра Трепкане Трепкане Малку Ѕвезда, Брамс Lullaby и Rock-A-Bye-Бебе.Визуелно следење на кадифен животни промовира развојот на мозокот.Помага бебето само да се смири и да се промовира добро ноќно спиење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата