.

.

Чаша Шприцот 30 ml (По Pack 6), Tomopal Чаша Шприцот w/1.0 ml Дипломирањето, за Лабораториска Употреба. P/N: 130-4030-X006

Чаша Шприцот 30 ml (По Pack 6), Tomopal Чаша Шприцот w/1.0 ml Дипломирањето, за Лабораториска Употреба. P/N: 130-4030-X006

DEN 2169.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој производ не е погодна за медицински (human) или авион апликации или животинско употреба.Во чаша шприцот е за Индустриски и Лабораториска Употреба.Во чаша шприцот материјал и изградба се отпорни на кршење од шок и ненадејни температурни промени.Шприц клипот е индивидуално земјата и опремени за барел за непречено движење без назад проток.На шприцот е јасно означени со graduations од 1.0 ml.На graduations трајно се спои за живот legibility.Не-стерилни, borosilicate чаша шприцот, 30 ml волумен капацитет и 1.0 ml дипломирањето, да не биде погоден за медицински или авион апликации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата