.

.

120V 1/10 HP 330 GPH Вода Трансфер Пумпа Со 3/4 инчи Пристаништа Вшмукување Црево И Резервни Impeller Електрична Пумпа за Вода Комунални Пумпа (Црна, 1/10 HP)

120V 1/10 HP 330 GPH Вода Трансфер Пумпа Со 3/4 инчи Пристаништа Вшмукување Црево И Резервни Impeller Електрична

DEN 1343.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Добра Дренажа Ефект】 : Вода трансфер до 330 литри на час, а неговата максимална лифт до 44 нозе.Апликацијата вклучува отстранување на водата од аквариуми, затнат тоне, поплавени подруми, waterbeds, машини за перење, блокирани тоне, бојлери, тенкови и така натаму. 【Здрав . 2、6-ft Градина Вшмукување Црево*1;. 3、вода вшмукување цедилка*1;. 4、Екстра Impeller*1;. 5、Екстра Заптивка*1;. 6、Додатни четки*2;. 7、Прирачник За Корисникот*1. Transfer Utility пумпа Прирачник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата