.

.

XZGDEN Бања Ѕид Електричен Грејач Загреан Пешкир Железница, со 18 Часа Мерењето Функција, 4570℃ Температура Контрола Ѕид Монтирани Загреана на 304 Нерѓосувачки Челик Крп?

XZGDEN Бања Ѕид Електричен Грејач Загреан Пешкир Железница, со 18 Часа Мерењето Функција, 4570℃ Температура Контрола

DEN 10090.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ѕид-монтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко во влажно и ладно време, да ги задржи вашиот живот свежи.Дизајниран за затоплување НЕ сушење.Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење.ДВА НАЧИНИ НА ЖИЦИ И ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : (1)ДОДАТОК : кабелот за Напојување излегува од задната страна на вертикална цевка со приклучок (2) HARDWIRED : Скрие кабелот за напојување throught ногата и заградата на ѕидот директно.Сите потребни хардвер и алатки се вклучени во пакувањето, и тоа е лесно да се собраа за користење на нашата прирачник.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПРЕКИНУВАЧ : brand new мултифункционален LED дисплеј прекинувач, 18 мерењето функција, 4570℃ температура за контрола на системи за греење, слободно да го прилагодите времето и температурата сакате.НИСКА ПОТРОШУВАЧКА : крпа грејач доаѓа со многу ниска потрошувачка стапки така можете да заштедите многу пари.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ТОПЛА КРПА ПОТОПЛИТЕ : Крпа потопло може да се задржи крпи, палта и облека топли и суви, можете да го користите за entryway, бања, подрум, перална за регулирање на собна температура и влага во воздухот, за да се постигне ефект на dehumidification.Боја : Plug in.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата