.

.

SIQUK 7 Компјутери Четка Косата и Расчешлајте Поставите Тркалезна Четка Гребло Четка Detangle Коса Четка и Чешли Влажни Сува Четка за Жени Мажи Косата

SIQUK 7 Компјутери Четка Косата и Расчешлајте Поставите Тркалезна Четка Гребло Четка Detangle Коса Четка и Чешли

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

7 во 1 коса четка чешел сет : постојат гребло четка, правоаголник четка, тркалезна четка косата, detangler четка,права коса, чешел,опашка чешел и чешел почиста, еден сет за да ги задоволат вашите различни потреби.Премиум материјалот : на косата четка направена од мека пластика влакната кои можат да масажа на скалпот и да се промовира циркулацијата на крвта, го чешли усвои ниска густина кратки влакна кои е ultra light,висока издржливост и нема да stucking коса.Хуманизација дизајн : од гребло четка, тркалезна четка, retangle четка со цилиндрични рачка, лесен и лесно да се одржи, ќе можат да уживаат во масажа на скалпот и се грижи за вашата коса лесно.Масажа на скалпот : косата четка во собата е добар помошник на масажа, која може да помогне да се дистрибуираат природни масла и промовира циркулацијата на крвта, додека скалпот масажа, да ви помогне да се подобри релаксираат скалпот, imrove губење на квалитетот и намалување на губење на косата.Широка примена : на косата четка чешел поставени се погодни за повеќето од жените и мажите, без разлика на вашата коса е долга или кратка, дебели или тенки, директно или кадрици, влажно или суво, овој сет е совршен за вас и за вашето семејство, за нега на коса.SIQUK 7 Компјутери Четка Косата и Расчешлајте Поставите Тркалезна Четка Гребло Четка Detangle Коса Четка и Чешли Влажни Сува Четка за Жени Мажи Косата Карактеристики На гребло четка, тркалезна четка, retangle четка со цилиндрични рачка, лесен и лесно да се одржи, ќе можат да уживаат во масажа на скалпот и се грижи за вашата коса лесно.Косата четка во собата е добар помошник на масажа, која може да помогне да се дистрибуираат природни масла и промовира циркулацијата на крвта, додека скалпот масажа, да ви помогне да се подобри релаксираат скалпот, imrove губење на квалитетот и намалување на губење на косата.Спецификации Материјал : пластични влакната Боја : виолетова, црна Големина : Гребло четка : 9.5*1.4*2.8 инчи Правоаголник четка : 8.7*1.2*1.97 инчи Тркалезна четка косата : 8.7*1.8*1.8 инчи Detangler коса четка : 2.6*1.2*5.7 инчи Права коса чешел : 7.7*1.6*0.2 инчи Опашка чешел : 8.5*0.98*0.2 инчи Чешел почиста : 3.7*0.98*0.3 инчи Пакет вклучуваат 1 X Гребло четка 1 X Правоаголник четка 1 X Тркалезна четка косата 1 X Detangler коса четка 1 X Права коса чешел 1 X Опашка чешел 1 X Чешел почиста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата