.

.

Teething Белезници за Бебе (2 Парчиња) со Бебе Teething Играчки (3 Парчиња), Само Смирување на Болка Мит, Силикони Бебе Teethers, BPA-Free, Природни Органски Замрзнувач Безбедно за Дое

Teething Белезници за Бебе (2 Парчиња) со Бебе Teething Играчки (3 Парчиња), Само Смирување на Болка Мит, Силикони

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

УБЛАЖУВАЊЕ на БОЛКА во НЕПЦАТА & ШТИТИ БЕБЕТО ОД ГРЕБЕЊЕ : нашата teething mitten карактеристики на устата-масажа трнлив текстура и чупка звук за бебе само-забавен.Прилагодливи Велкро рака за да се обезбеди teething mitts остане на мала рака цело време.И кожа-friendly и дише ткаенина апсорбира лига, заштеда на време од чистење на малку раце и облека.ПОМОГНАТ на ВАШИОТ МАЛКУ ЕДЕН ПРЕКУ БОЛНО ИСКУСТВО НА TEETHING со нашите силикони teether играчки.Тоа карактеристики меки силиконски teething површини што помага да се смири, масажа, и да се намали fussiness & непријатност.Совршена големина, тежина и ергономски облик, што значи тоа е лесно за малку раце да се одржи и безбедно за малку усти да џвакање на.Стимулирање на светли бои и забава привлечен дизајн се причините зошто бебињата сакаат нашите овошје teethers!.ВАШЕТО БЕБЕ Е БЕЗБЕДНОСТА Е НАШ ПРИОРИТЕТ : MICHEF заложбата за безбедност на производите се осигура дека нашите бебе teething белезници и teething играчки се направени надвор од највисоките Храна Одделение силиконски дека е BPA Free, Доведе Слободни и Phthalates Бесплатно, па можете да остатокот увери дека вашето дете е безбедна од штетни хемикалии.СОВРШЕН БЕБЕ ДЕВОЈКА ТУШ ПОДАРОК : Ние сме го комбинира најдобрите карактеристики на сите teethers во оваа teether играчка во собата.На teething mitten е решение за бебиња кои не може да се задржи на чекање на teethers, додека, исто така, заштита на бебе од џвакање на својата рака.И нашите teething играчки подобрување на бебиња' рака-на-уста координација преку игра.СУПЕР ЛЕСНО ДА СЕ ЧИСТИ.УЖИВАЈТЕ во НАШАТА БЕБЕ ДЕВОЈКА TEETHING ИГРАЧКА ПОСТАВУВАЊЕ на Вас и вашето бебе заслужуваат најдоброто.Ние веруваме дека ќе љубов нашата бебе teether сет!Ние направивме најбезбедните бебе овошје teethers и бебето teething белезници кои го направат вашиот живот полесно.Кликнете на жолта "Додади во Кошничка" копчето за сега, се знае што се добива најдобри!Контактирајте не со било какви прашања.Како жена во сопственост на бизнис со интегритет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата