.

.

Hosa CMM-103RR Десен Агол 3,5 мм TRS да Иста Стерео Interconnect Кабел, 3 Метри

Hosa CMM-103RR Десен Агол 3,5 мм TRS да Иста Стерео Interconnect Кабел, 3 Метри

DEN 182.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Никел-позлатен приклучок за солиден издржливост и ефикасен пренос на сигнал.Кислород-бесплатни бакар (OFC) Проводници за Зголемена сигнал јасност.Ofc Спирала Штит за Ефективна ЕМИ и RFI Одбивање и Флексибилност.Големина : 3 Стапки Овој кабел е дизајниран да interconnect мобилни уреди со мини стерео телефонски приклучоци.Десен агол приклучоци на двата краја направи идеален за поврзување пушка микрофон на DV на камерата.Hosa Технологија, Inc.е на врвот избор за премиум кабли, adaptors, и други аудио и видео додатоци.Како водечки снабдувач на аналогни и дигитални конективност решенија за музички инструмент, емитува, театар, и професионална аудио/видео индустрии, нашите производи се произведени да ги исполнуваат или надминуваат барањата на денешниот професионални.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата