.

.

Задача Алатки T25659 6-Инчен Крупни Најлон Тркала Четка со 1/2 & 5/8 Арбор Дупка, за Отстранување на Рѓа, Бои, Дамка, Оцрни и Корозија на Метални и Дрвени

Задача Алатки T25659 6-Инчен Крупни Најлон Тркала Четка со 1/2 & 5/8 Арбор Дупка, за Отстранување на Рѓа, Бои,

DEN 381.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тип На Производ : Алатки.Пакет Димензии : 7.25" L X9.5" W X1.0" Х. Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.53 Lbs.Задача Алатки крупни најлон тркала четка е идеален за отстранување на рѓа, бои, дамка, оцрни и отпорност на метал и дрво. 6-Инчен дијаметар; 1/2-5/8 Инчи A. H.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата