.

.

Fiberglass Нула Четка Пен - 3 Парчиња - Накит, Види, Монета за Чистење, Електронски апликации, Отстранување на рѓа и корозија

Fiberglass Нула Четка Пен - 3 Парчиња - Накит, Види, Монета за Чистење, Електронски апликации, Отстранување на

DEN 284.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одлично за накит, часовници, монета за чистење, тесни места, електронски апликации, отстранување на рѓа и корозија, и многу повеќе.Производ големина 4.5" X 0.4" X 0.3" Инчи (113 X 10 X 7mm).Големина на четката 1.7" Инчи (42mm).Оваа економија fiberglass нула четка со пенкало во облик на рачка може да се користи за отстранување на рѓа или корозија во тешко да се постигне места, чистење затнат burs, отстранување на вишокот на лепило или епоксидна, полски метали и многу други работи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата