.

.

Гласник Торба, 17 Во Торба за Лаптоп Гроздобер Отпорен на Вода Платно Торба Satchel за Мажи со VONXURY

Гласник Торба, 17 Во Торба за Лаптоп Гроздобер Отпорен на Вода Платно Торба Satchel за Мажи со VONXURY

DEN 1365.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Може да се најде на функционалноста од нејзините повеќе прегради дизајн, голем капацитет, но не и гломазна.(Ве молиме внимателно ги споредиме со фотографии и големината пред да го купат. -1 назад патент џеб. -2 лизга џебови во предни размавта,.Назад патент џеб за вашите вредности.Лесно се вклопува во сите лаптоп до 17".-1 брз пристап џеб на размавта,-2 лизга џебови во предни размавта,-1 архивиран големи џебови под размавта, со 8 картичка слотови,2 пенкало носители и 1 копче синџир-1 голема главната преграда, со 3 патент внатрешните џебови и 4 внатрешни лизга џебови-1 назад патент џеб-1 багаж појас.Голем главната преграда со патент пристапи на шок-доказ лаптоп за замрзнување.Вкупно 13 џебови и 1 лаптоп ракав.Овој лаптоп гласник торба може да се вклопат до 15. 【РАЗУМЕН ПРЕГРАДИ】1 брз пристап џеб на размавта и странични џебови се згодни.Квалитетот токи и тешки платно ткаенина сте избрани да се направи гласник торба трајни и ретро.Оваа VONXURY гласник торба е направен од чисто дизајн совршен за мажи, жени, момчиња и девојки за различни цели.Оваа VONXURY гласник торба е направен од чисто дизајн совршен за мажи, жени, момчиња и девојки за различни цели.Квалитетот токи и тешки платно ткаенина сте избрани да се направи гласник торба трајни и ретро.Оваа отпорен на вода платно гласник торба може да се користи како вашиот секојдневен торба или работа торба, која може да се вклопат до 17" Лаптоп со посебни поместена ракав.1 инчи/42*32*13cm.Рамо, Рака : 13.Широк и мека доволно рамо, рака за да се направи вашето рамо бесплатно на замор.Ако сте во потрага за трајни платно гласник торба тогаш тоа ќе биде добар избор.Оваа отпорен на вода платно гласник торба може да се користи како вашиот секојдневен торба или работа торба, која може да се вклопат до 17" Лаптоп со посебни поместена ракав.Димензии : 16.Вкупно 13 џебови и 1 лаптоп ракав.Тоа е, исто така, совршено училиште торба за возрасни, колеџ студентите и тинејџерите, момчиња.Можете да ги организирате Ipad, A4 датотеки, книги, списанија, модните додатоци со различни џебови кои се задржи неопходни нешта во место и безбедно.【Крупните ЛАПТОП ГЛАСНИК ТОРБА】На димензија е : 16. 2 средни џебови и 1 мулти-функционални организатор под размавта.6" лаптоп со shockproof поместена преграда, која го штити вашиот лаптоп безбедно.Можете да ги организирате Ipad, A4 датотеки, книги, списанија, модните додатоци со различни џебови кои се задржи неопходни нешта во место и безбедно. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】Ова-апарат vx VONXURY висок квалитет лаптоп гласник торба е совршен за статистика, работат и на училиште или било отворено actitives.Димензии : 16.Ова платно торба за на рака има рамо подлога која удобен за носење лаптоп и папки.Ако сте во потрага за трајни платно гласник торба тогаш тоа ќе биде добар избор.Архивиран џебови ги работите во чисти.Тежина : 2.Архивиран џебови ги работите во чисти.Овој лаптоп гласник торба може да се вклопат до 15.Рамо, Рака : 13.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата