.

.

RJ45 Машки Plug 8 Диригент Терминал за Проекти Cat5e DIY 8 Pin Терминал

RJ45 Машки Plug 8 Диригент Терминал за Проекти Cat5e DIY 8 Pin Терминал

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Евро стил завртка надолу терминал да машки сериски приклучок за RJ45 приклучок.Обичај конфигурирате RJ45 кабел за да евро стил терминал блок.Pinouts може да биде одбележан со сопствени конфигурации, ако е потребно.Користете го за телефонските линии да се подели еден Cat5e кабел за четири линии.Сплит еден Cat5e кабел за два Cat5e кабли во 10/100 Mbps брзини.Здраво, ние сме за продажба навистина корисна уред.Може да се користат за различни користи за олеснување и заштеда на време.Сплит / Посебна а cat5e кабел за два cat5e кабли.Користете го за Рое функции или прикачување на видео baluns, модеми, рутери, телефони и повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата