.

.

Инфраред HD Ноќ Визија Monocular со WiFi,Bestguarder РГ-50 Плус,6-30X50MM Smart Дигитални Лов Опрема Може да Трае 5mp Фото 720 Видео од 1300ft Растојание во Целосна Темнина

Инфраред HD Ноќ Визија Monocular со WiFi,Bestguarder РГ-50 Плус,6-30X50MM Smart Дигитални Лов Опрема Може да Трае

DEN 3119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★Нуди зголемување на 5x преку 50mm дијаметар цел леќа, и е идеално одговара за долго траење надзор.Ви овозможува да дискретно скаут вашите цели во текот на ноќта преку интегриран IR илуминатор до 1150 ft/350m гледање на далечина. ★Wi-Fi функција : ви овозможува да споделувате слики и видеа од вашиот лов патување со семејството или пријателите безжично, i OS Моќ со 4 АА батерии(не се вклучуваат). ★Преземање HD фотографии (2592*1944 пиксели/1600*1200pixel/640*480pixel) и да снимате видео клипови со Звук (1280*720pixel/ 640*480pixel).Снимете ја вашата прекрасна време на лов и да се сподели со вашите пријатели. ★Bestguarder услуга тим обезбедува професионални 24-час по-продажба на услуги за да се промовира ќе кавга-бесплатно купување искуство.Ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате било какви прашања и ни даде вашата вредни совети, ви благодариме!.Wifi funtion ви овозможува да споделувате слики и видеа од вашиот лов патување со семејството или пријателите за безжично.Вашиот партнер на Лов,Извидување игра,Сигурност и надзор,Кампување забава/истражување на пештери,Ноќно навигација,Ноќта риболов и морепловството,дивиот свет набљудување,Пребарување и спасување.Ротирате пред цел леќа со рака до вашиот предмет ќе се појави остар.Тоа builts во 850 NM 3 W инфраред LED илуминатор до 1300ft/400m гледање на далечина во целост darkness.JPEG : 4000*3000,2592*1944,1600*1200,640*480. Видео : 1280*720,640*[email protected] FPS со звук.Дигитален Зум: 5. Зголемување(optical) : 6. Цел Големина : φ50mm. 12 Mega Пиксели CMOS vs image-intensifier цевка.Функција : Камера/Видео/Време застаруваат.Печат : Датум и време ,GPS ID печат на слика и видео.Тоа ќе доаѓа со заштитна случај, вратот рака, 32 GB SD картичка, ткаенина за чистење, AV кабел, USB кабел и со корисници прирачник.Тоа е компатибилен со Bushnell или Sightmark tripods и НЕ вклучува 8 АА батерии.Ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате било какви прашања и ни даде вашата вредни совети, ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата