.

.

Хамилтон 85020 1050Tll Шприц, 50 mL Волумен

Хамилтон 85020 1050Tll Шприц, 50 mL Волумен

DEN 5225.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Произведено во Кина.Пакет висина : 6.096 cm.Пакет должина : 20.066 cm.Пакет ширина : 17.526 cm.Се одликува со прецизност-машински Тефлон клипот совет кој, кога wetted, форми на пречки се вклопуваат со внатрешен дијаметар од стакло барел, постигнување на печат потребни за прецизна работа.Печатот мора да биде wetted пред пополнување.Стакло и Тефлон изградба обезбедува инертен проток на патот на најсложените апликации.Луер Заклучи центри за 25, 50 и 100 m L шприцеви се Kel-С наместо Тефлон.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата