.

.

SSMDYLYM Црна Веѓа Пинцети Професионални Нерѓосувачки Челик Чудни Рамен Точка Совет Отстранување на Влакна Око Веѓата Пинцети

SSMDYLYM Црна Веѓа Пинцети Професионални Нерѓосувачки Челик Чудни Рамен Точка Совет Отстранување на Влакна Око

DEN 2171.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овие пинцети се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, имаат анти- ' рѓа и анти-корозија својства, и може да се користи за долго време.Ергономски дизајн и насочуваат, дизајнот : Со наклонети, рамни и пенкало точка дизајн, тоа може да се сретнат различни шминка потреби.Ефективна работа : лесна затворање на врвот на секоја пинцети, го прави лесно да се сфати и да се повлече од мали косата лесно.Тоа може прецизно да се отстрани веѓите и лицето коса без оштетување на мазна кожа.Лесен и компактен, таа е погодна да се врши со вас во текот На беспрекорна изработка прави голем дар за убавина љубовници.Овие пинцети се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, имаат анти- ' рѓа и анти-корозија својства, и може да се користи за долго време.Ергономски дизајн и насочуваат, дизајнот : Со наклонети, рамни и пенкало точка дизајн, тоа може да се сретнат различни шминка потреби.Ефективна работа : лесна затворање на врвот на секоја пинцети, го прави лесно да се сфати и да се повлече од мали косата лесно.Тоа може прецизно да се отстрани веѓите и лицето коса без оштетување на мазна кожа.Лесен и компактен, таа е погодна да се врши со вас во текот На беспрекорна изработка прави голем дар за убавина љубовници.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Remove несакани лице/веѓите.На уникатен дизајн има подобра еластичност и тесни устата, што помага да се спречи лизгање.Мала тежина, мала големина, и лесно да се носат.Пакување : 1 *веѓата средување на knife Please се разбере дека поради разликите во осветлување или компјутерски монитори, јас не може да гарантира дека на фотографии и вистински бои се 100% исти.Поради различни мерни методи, може да има отстапување од 1-2cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата