.

.

XZGDEN Бања Ѕид Грејач од Нерѓосувачки Челик, Електрични Кула Потоплите, Ѕид Монтирани Електрични Сушење Управување со 1-2 Загрева Барови Полирање Заврши за Бања 31.5 × 20

XZGDEN Бања Ѕид Грејач од Нерѓосувачки Челик, Електрични Кула Потоплите, Ѕид Монтирани Електрични Сушење Управување

DEN 9570.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ѕид-монтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко во влажно и ладно време, да ги задржи вашиот живот свежи.Дизајниран за затоплување НЕ сушење.Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење.Оваа крпа потопол е поделена на приклучок и hardwired.(1)ДОДАТОК : кабелот за Напојување излегува од задната страна на вертикална цевка со приклучокот. (2) HARDWIRED : Скрие кабелот за напојување throught ногата и заградата на ѕидот директно.Дарежлив 1-2 Бар Дизајн : крпа потоплите користи 1-2 полиран не ' рѓосувачки челик барови да се еднакво дистрибуирате топлина, загрева до 2 големи пешкири или бањарки.Ѕидот Монтирани Дизајн : Овој ѕид монтирани крпа потоплите може да ви помогне да заштедите многу простор со компактен дизајн, и тоа е совршен за вашиот стан, ученичкиот дом, и кои било други ограничен простор.Користење на висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, IP44 водоотпорен и електрична енергија доказ, рака полиран, висока температура отпор, приклучок и напон може да се конфигурира во согласност со барањата на клиентот.Секој го мрази дека зиморничав чувството кога излегов на топол туш и заокружување во ладна крпа, Електрични крпа решетката може да ви помогне, се држи на крпа и фен и потопло, а потоа даваат пријатно чувство по вашиот туш.Пред да одите во туш или када, може да се стави вашите крпи или bathrobe на електрична крпа решетката за пријатна, луксузни искуство секој ден.Кога сте на чекор да излезе од туш или када, можете да уживате во свежо-загреани крпи.Име на производ : 304 од не 'рѓосувачки челик, електрични крпа warmerproduct големина : 800 × 500 × 120mm(31.5" × 20" × 4.7")Боја : chrome Main функции : сува, постојана температура, водоотпорен, high Voltage : 110 V240 V (може да се бара од страна на клиентот)Моќност : 102 WHeating време : 5-10 minutes Product материјал : 304# висок квалитет, од нерѓосувачки steel Waterproof оценка : IP44 Surface третман : 8 K огледало polishing Plug тип : GB истекување заштита три приклучок должина 14 M (според барањата на клиентот).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата