.

.

PRAIA Картичка Модул,EM7345 04X6014 4G LTE WWAN Картичка Модул за Thinkpad X250 X1C W550 T450 X240 T440

PRAIA Картичка Модул,EM7345 04X6014 4G LTE WWAN Картичка Модул за Thinkpad X250 X1C W550 T450 X240 T440

DEN 1176.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

LTE/HSPA+ Поддршка.Отворете SIM.Поддржува EMEA земји, Австралија и Нов Зеланд.Обезбедува вистински широкопојасен интернет искуство на било кој уред, во секое време, насекаде.Безжична WAN-подготвени опција која овозможува високи брзини на движење пристап на интернет.Опис : EM7345 4 G LTE Мобилните Широкопојасни е безжична WAN-подготвени опција која обезбедува висока брзина на движење пристап на интернет.WWAN е предвидлив, трошоците ефикасна далечински пристап решение.Наместо на управување со поставувањето, употребата и плаќање на повеќе конективност решенија за вашиот далечински работници (remote канцеларија конективност, хотел и аеродром Wi-Fi, и home office access), можете да користите еден, економично решение со широк национална покриеност, во согласност искуство, едноставно подесување, сеопфатна поддршка, и да се предвиди цената.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата