.

.

Futchoy Шампон Сад Слив Коса, Миење Мијалник Салон За Убавина Бербер Висина Прилагодливи,Преносни Мобилни Салон Бањата Коса Перење Слив Фризерски Backwash Шампон Потоне

Futchoy Шампон Сад Слив Коса, Миење Мијалник Салон За Убавина Бербер Висина Прилагодливи,Преносни Мобилни Салон

DEN 3285.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1.Модерен И Практичен Плоча, Без Поздравниот Насекаде, Подобро Шампон Искуство. 2.Човечки Облик Крива, Фитинг Вратот : Дизајнирани Според Аголот На Човечкото Тело И Назад, Фитинг Вратот, Лесно Да Се Мијат Косата, Добро Згрижени. 3.Прилагодување Knob На Шампон Плоча Може Да Се Прилагоди За 180 Степени.Задебелена Цевка Од Нерѓосувачки Челик, Постабилна И Издржливи. 4.Супер Голем Капацитет Вода Во Кофата, Да Се Избегне Проблеми На Фрлаат Вода Често. 5.Монтажни Морска Ѕвезда Нозе : Abs Се Користи Само За Монтажни Морска Ѕвезда Нозе, Кој Е Траен И Не Се Тресат.Оваа Црна Отстранлив Кревање Вертикална Шампон Плоча Има Модерен И Практичен Голема Плоча, Која Е Дизајнирана Според Задниот Агол На Човечкото Тело И Одговара на Вратот.Шампон Плоча Може Да Се Прилагоди За 180 Степени Да Се Најде Свој Агол. 10 Литар Вода Во Кофата, Да Се Избегне Проблеми На Фрлаат Вода Често.Задебелена Цевка Од Нерѓосувачки Челик И Монтажни Морска Ѕвезда Нозе Се Трајни И Стабилни. 1x Вода Слив Комплет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата