.

.

Elitech РК-55 Температура Data Logger Еден Користите USB Конектор IP67 Водоотпорен Не Софтвер е Потребно 32000 Поени(Макс) (Кутија од 40 Парчиња)

Elitech РК-55 Температура Data Logger Еден Користите USB Конектор IP67 Водоотпорен Не Софтвер е Потребно 32000

DEN 13415.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Кутија од 40 парчиња.Идеален за повеќето пратки, овој компактен, за еднократна употреба температура logger е еден модел за повеќе рекорд период.Вграден USB конектор, нема посебни читање на уредот е потребно.Не софтвер потребен за да се генерираат/download податоци.Висока заштита одделение, компактни димензии, двоен LED индикатори.Школката се направени од храна одделение colloid со шприц технологија и заштита одделение е IP67. 【Ве молиме e-mail/message ни за калибрација сертификат.】Особено погодна за чување и транспорт места на ладна синџир каде висока заштита одделение е потребно. 24/7 НИ Техничар за Поддршка преку е-Мејл и Телефон.Боја : 40 Парчиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата