.

.

Сунѓерот Бања Мит Цртан филм Туш Белезници Мека Бебе Бања Туш Сунѓерот Детска Бања Четка Памук Scrubber за Новородените Деца Деца Деца (шепа Печатење)

Сунѓерот Бања Мит Цртан филм Туш Белезници Мека Бебе Бања Туш Сунѓерот Детска Бања Четка Памук Scrubber за Новородените

DEN 162.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Прекрасна Цртан филм Шема】Жив и живописни печатење шема, бебето ќе го сакам.Се користи за новороденче, бебе, дете. 【Силната Апсорпција на Вода】Целосната на еластичноста и силната апсорпција на вода.Произведува многу пена со сапун, телото се мијат и шампон, мора повеќе да се забавуваат за време на бања. 【Мека и Кожа-friendly】бања мит е направен од висок квалитет на памук и сунѓер, меки и удобни.Таписерии изработка, не е лесно да се изгубат конците. 【Капење Потреби за Бебиња】бебето бања сунѓерот обезбедува удобност и безбедност за бебе во бања време и е совршена економичен избор за капење на детето.Мајките можат да уживаат во добро време да им помогне на бебињата се искапат. 【Лесно да се Откажам】Постојат малку јамка за бесење на тоа.Тоа може да се исуши со емитуваше после капење и перење.не ќе раса.Боја : Шепа Печати.

Кон својствата

Material:
Cotton, Sponge
Shape:
mittens
Product dimension:
13*10.5cm / 5.1*4.1in
Pattern:
Yellow duck, Blue footprint, Pink love(Optional)
Package list:
1 * Shower Sponge :
Note:
The actual product color may deviate from the photo due to light. :
There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Најдобри предлози во категоријата