.

.

Косата Врски Еластична Лента на конска опашка Носители Сет за Жени, Не Браздата Заврзана Крпа Водат Hairbands Штета Ouchless венчиња Заврши, Grils Јога Коса Силна Одржи Црна Д?

Косата Врски Еластична Лента на конска опашка Носители Сет за Жени, Не Браздата Заврзана Крпа Водат Hairbands Штета

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МАТЕРИЈАЛИНашата Еластична Коса Врски е Направен од Дише Полиестер и Spandex Ткаенина, се Чувствуваат МЕКА и УДОБНА.Печат на крај, Нема да Биде Излитен По Користи Многу Пати, Дури и Ако се Мијат.РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНАИмаме донесе Поголем Квалитет Еластична Бенд и Зголемување на Должината на Опфатени Ткаенина, со што Овие Еластичен Hair Bands Повеќе Растеглив, Погоден и Удобен за Носење на Отворено.Сите Се Пакуваат во Пластични Тегла.РАЗЛИЧНИ СТИЛОВИМода Водат конска опашка Носители, 20 Стилови за да Изберат, Кој не Може да Одговара Најмногу на Вашиот Прибор за Облека и Те Прави Повеќе Прекрасна и Шармантна.РАЗНИ ПРИЛИКИОвие Бутик венчиња Заврши Се Големи да се Носат во Спортот или Дневни Мода Облека, како што се Пилатес, Одете на Јога / Работи / Пешачење, Партија, Танчер, Плажа, Матурска, итн.ИДЕАЛЕН ПОДАРОКПрекрасна Коса Додатоци за Себе Ги Носи како Ви се Допаѓа или Споделување со Вашите Пријателки, Сестри, Мајка итн.Даде како Совршен Подарок за Родендени, Годишнини, Денот на Вљубените, Ден на Мајката или Било какви Други Фестивали.Боја : Црна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата