.

.

Fairlyland Шума Фокс Карактер Ќебе, Печурки Teether Штракаат и Фрижидер Магнет-Пакет од 3 Предмети

Fairlyland Шума Фокс Карактер Ќебе, Печурки Teether Штракаат и Фрижидер Магнет-Пакет од 3 Предмети

DEN 804.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

LOVEY ИГРАЧКА пораби во заврзана акценти се задржи бебето интерес.БЕБЕ TEETHER ШТРАКААТ-6-Инчен мека штракаат со teething прстен; идеална големина и форма за малку раце, rattles со нежна се тресат.Силиконски монистра за teething се BPA, ПВЦ и Phthalate слободни.МАШИНА ПЕРАТ : Заштита од перење со ладна вода на нежни циклус, се исуши; мека играчка, направени за да се строги стандарди за квалитет да ги исполнуваат или надминуваат НИ безбедносни барања.ФРИЖИДЕР МАГНЕТ - Кога е време за мајка ми и татко ми да се земе една ноќ надвор, оваа магнет ќе им даде на вашиот заменик сите информации што таа ќе треба правото на нејзините прсти.Eraseable.Совршен подарок сет за бебето или бебе туш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата