.

.

Luumxai 24 Парчиња Рачно Ткаени Коса Врски,Високо Еластична коса гума бендови, Косата се Врзуваат за Жени, Девојки Густа и Кадрава Коса конска опашка на Сопствениците .С

Luumxai 24 Парчиња Рачно Ткаени Коса Врски,Високо Еластична коса гума бендови, Косата се Врзуваат за Жени, Девојки

DEN 141.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 : 【СУПЕР ВРЕДНОСТ КОМБО ПОСТАВИТЕ】 : Оваа група на 24 рачно ткаени венчиња, 12 PCS црна и 12 PCS боја, може да бидат заменети со вашата фризура и облека, да одговараат на целото семејство, жените и мажите можат да го користат.2 ПАРЧИЊА глувчето опашка чешли и 4pcs опашка коса алатки се, исто така, дадена како подарок. 2:【Трајни мода】:Косата врски се исткаени од седум еластична бендови и поврзан со стилски монистра.Тие се повеќе еластичен, трајни и стилски од други коса врски.овие трајни косата со ластичиња се подготвени за конска опашка или неуредна пунџа обврска во секое време.Биде удобен за носење на нив на вашиот зглоб како симпатична нараквици, кога тие не се во употреба. 3 : 【Супер Удобно Еластична】:не-метални влакна се врзуваат е направен од мек ткаени материјали.(Дијаметар ВО 2.3., ширина 0.36 ВО., максимална водат 7.5 ВО) Тоа нема да го оштети вашиот косата кога ќе се отстрани косата со ластичиња. 4:【Широко Апликација】 : Неутрални бои се погодни за жени, девојки и мажите од различни прилики.Можете да ја користите нашата коса врски во разни прилики како што се трчање, пешачење, велосипедизам и јога, итн. 5:【добра УСЛУГА】 : ви Благодарам многу за купување на нашите производи, за да им се овозможи на купувачите со задоволително производи и услуги е наша вечна потрага, во кое било време ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме многу среќни да ви помогнат, ние ќе ви обезбедиме со 100 проценти задоволителна услуга во рок од 24 часа кликнете на додај во кошничката за да ја добиете вашата сакана косата со ластичиња !. 1:имаме долгогодишно искуство во сферата на проектирањето и производството на високо квалитетни коса додатоци.Ние патување во светот на изворот на премија, иновативни материјали .Ние плати прецизното внимание на занает секое парче. 2 : Тоа е суштински дел за вашата коса секојдневно додатоци; Голем број на бојата погоден за повеќето формални или неформални прилики како канцеларија, лаборатории, училиште, партии, спортски активности и слично, можете да DIY различни носи методи. 3:ви Благодарам многу за купување на нашите производи, за да им се овозможи на купувачите со задоволително производи и услуги е наша вечна потрага, во кое било време ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме многу среќни да ви помогнат, ние ќе ви обезбедиме со 100 проценти задоволителна услуга во рок од 24 часа 4:ќе have24 парчиња на Високо Водат висок квалитет Еластична Гума Бендови на Коса и Вратоврска и 2 ПАРЧИЊА глувчето опашка чешли и 4pcs опашка коса tools .кој ќе направи вашата работа, живот, спорт и патување порелаксирана и убава.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата