.

.

DOTXX Сензор Тапа Интелигентен Автоматски Инфрацрвени Сензори Месинг Палубата Планината Топла и Ладна Вода Бања Слив Допрете го

DOTXX Сензор Тапа Интелигентен Автоматски Инфрацрвени Сензори Месинг Палубата Планината Топла и Ладна Вода Бања

DEN 2426.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висок квалитет месинг материјал : славина е направен од висок квалитет на месинг.Тоа не ќе се скрши и течење во ладна средина, тоа е киселина и отпорен на корозија, и има силен отпор на висок притисок.Интелигентни сензор работа, бара од 4 LR6-1.5 V батерии (батерија, не се вклучени), уреди со покажувач на далечина : 12-15см, повеќе лесен за употреба.Одлична вода притисок : комбинација на ултра-тенок и внесувањето воздух технологија произведува моќни и висок притисок кои се оптимизирани за било каква вода под притисок, без да се грижиш за вода со низок притисок дома.Lead-free еколошки и здрави материјали, и топла и ладна вода може да се користи, и мали рачки може да се префрлате помеѓу топла и ладна вода.Им даде на вашето семејство најдобар подарок.Хром-заврши заврши обезбедува убава, водоотпорен, не-исчезнува.Саќе 5-слој bubbler, водата и воздухот се меша темелно, како и магливата удобност, филтрирање нечистотии во водата, зачувување на 30% вода-технологија за заштеда.Удобно се чувствуваат, не сензација.Спецификација : Вентил Core Материјал : ceramics Faucet Тело Материјал : brass Style : Contemporary Feature : Чувство Faucetsweight:1.1 kg Size : 185*65 mm Faucet Тип : Кујна/Бања Потоне Faucet Opening метод : Wrench Working температура : 0°-100°Ладна и Топла Прекинувач : Yes Flow го Оценувате : 1.8 GPM (6.81 L/min)Погодни Вода Притисок : 0.3-1.2 MPa Structure форма : Double Installation : дек mountedsurface крај : chrome Installation Совети : 1. Проверете дали сите додатоци се заврши пред инсталацијата.2. Проектот може да биде малку поинаков од слика се должи на екранот на светлата и displays3. Ако треба да го инсталирате сами, ќе треба некои инсталација искуство.Не се инсталира по волја.4. Исплакнете остатоци во пред-вградени водовод пред инсталација за да се избегне затнување на славина и внатрешни цевки.За нас : Ако купите повеќе од две (две или повеќе), ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со попуст.Ако имате какви било прашања или предлози во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор.

Кон својствата

Valve Core Material:
ceramics
Faucet Body Material:
brass
Style:
Contemporary
Feature:
Sense Faucets
weight:1.1 kg :
Size:
185*65 mm
Faucet Type:
Kitchen/Bathroom Sink Faucet
Opening method:
Wrench
Working temperature:
0°-100°
Cold and Hot Switch:
Yes
Flow Rate:
1.8 GPM (6.81 L/min)
Suitable Water Pressure:
0.3-1.2MPa
Structure form:
Double
Installation:
deck mounted
surface finish:
chrome
Installation Tips:
1. Check that all accessories are complete before installation. :
2. The project may be slightly different from the picture due to the display of lights and displays :
3. If you have to install it yourself, you will need some installation experience. Do not install it at will. :
4. Rinse the debris in the pre-embedded water pipe before installation to avoid clogging the faucet and internal piping. :
About us:
If you purchase more than two (two or more), please contact us and we will provide you with a discount. :
If you have any questions or suggestions about the product, please contact us in time. We will give you the most satisfactory answer. :

Најдобри предлози во категоријата