.

.

2-во-1 USB VGA KVM Кабел за 801UKL 10FT се Поврзете со KVM Switches, USB Тастатура/Маус Кабел и Следење на Кабел 3М

2-во-1 USB VGA KVM Кабел за 801UKL 10FT се Поврзете со KVM Switches, USB Тастатура/Маус Кабел и Следење на Кабел

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Поврзување на компјутерите со VGA и USB порти за kvm RIJER 801 UKL.Следи : VGA/SVGA HDB 15-пински Машки да се Машки.Тастатура/Маус : USB 1.1 Тип А. 2-во-1 USB KVM кабел Должина : 10 Ft.(3m). 1 Година RIJER Производителот.Повеќе Конектор во еден Кабел Дизајн за Лесно Кабел за Управување со Брзо и лесно да се поврзете USB компјутер на 801 UK KVM Switch.RIJER е kvm USB Кабел Комплет се состои од 5-нозе кабел со конекторите на секој крај.Ова е подолго 10 FT замена кабел за 801 UKL.На KVM switch крајот има USB B (машки) приклучок и приклучок.Компјутерот крајот има USB A (машки) конектор и VGA (HD15) машки конектори.Одговараат за Asin : B01 HBGK87 K.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата