.

.

Peephole Врата Гледачот со Ротирачки за Приватност ги Покрива, 200 Степен Широк Приказ Агол Ѕиркаат Дупка Сатен Никел Sliver за 1-3/8 да 2-1/6 Вратите за Домашната Канцеларија, Х

Peephole Врата Гледачот со Ротирачки за Приватност ги Покрива, 200 Степен Широк Приказ Агол Ѕиркаат Дупка Сатен

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【200 Степен Широк Агол】врата гледачот HD стакло 200 степен визуелна ангел обезбедува безбедност на идентификување на посетители од зад заклучена врата, можете лесно да се види кој стои надвор и целата околина.Peephole совршен за дом, канцеларија, хотел и на влезната врата каде што треба да се види, монитор. 【Анти-Кражба Шпионирање】 тешки гледачот поклопецот е повеќе здрав , посетители надвор не може да се види низ врата гледачот во вашиот дом, не постои можност за секој да биде во можност да се погледне во вашиот дом од надвор нуди највисоко ниво на приватност за заштита и безбедност!. 【Совршено се Вклопуваат Вашата Врата】Изработени од месинг и стакло peephole за пред врата со брусен сатен хром финиш е трајни и стабилни во употреба.Применливи вратата дебелина : 1-3/8" да 2-1/6" инчи, погоден за дрво, fiberglass или метални врати, ве молиме проверете ја вашата врата дупка пред да се одржи редот. 【Лесна Инсталација】Лесно да се инсталира, на врата гледачот може да биде заменет во рок од 5 минути без алатки, вметнување на слики во дупка потоа завртка две страни заедно и стегнете со рака.обезбедување на највисок степен на заштита за вашата безбедност, лесен за употреба. 【Квалитетна Услуга】пакетот доаѓа со 1 x врата гледачот.Покрај тоа ќе има 1 година гаранција.Ние би сакале да ви обезбеди нашата најдобра услуга.Ние ќе се 100% наплата ако не сте целосно задоволни со купување!Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.СОВРЕМЕНИОТ БЕЗБЕДНОСЕН ВРАТА ПРЕГЛЕДУВАЧ на поголем бројот, толку е поголема видливост.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молам, ве молиме проверете ја големината внимателно пред цел спецификација за Производ Материјал : цврсти месинг Боја : црна Заврши : бранеа сатен хром финиш Агол на Гледање : 200 степен Применлив Вратата Дебелина : 1-3/8" да 2-1/6" Пакетот вклучува : 1 x врата гледачот ќе се 100% наплата ако не сте целосно задоволни со купување!Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата