.

.

ИСКРЕН Компанија, Клуб Кутија Чисти Свесен Пелени, Теал Племенски + Мулти-Боја Giraffes, Големина Новороденче, 76 Count (Пакување + Печати Може да се Разликува), 0

ИСКРЕН Компанија, Клуб Кутија Чисти Свесен Пелени, Теал Племенски + Мулти-Боја Giraffes, Големина Новороденче,

DEN 660.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Папокот ИСЕЧОК дизајниран да остане надвор од патот на вашиот вашето бебе е исцелување папочната врвца.QUILTED МЕУР СЛОЈ брзо привлекува wetness далеку за сувост можете да го допрете.ПЕЛЕНА ДОЛЖНОСТ WETNESS ИНДИКАТОР, бидејќи тоа е убаво да знаете кога вашето бебе има исчезна.БРЗО се АПСОРБИРААТ КАНАЛ задржи протекување под обвива за сувост на мува.НАПРАВЕНИ БЕЗ : Латекс, хлор обработка, мириси, или лосиони, бидејќи ние веруваме дека вие не треба да избере меѓу она што се работи и она што е добро за вас.Воведување на нашите најдобри diapering искуство досега.Нови Чисти Свесен Пелени се дизајнирани со безбедна, растителна основа материјали, а wetness индикатор (па вие знаете кога е време за свеж), подобрени blowout заштита и напредни апсорпција за сува, здрав изглед booties.Плус, безбеден, удобен одговара за помалку дисторзии + повеќе грабеж.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата