.

.

Difeel Луксузни Рака Креми 6and6 Парче Колекција

Difeel Луксузни Рака Креми 6and6 Парче Колекција

DEN 575.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ги Штити кожата од стареење и слободни радикали.Освежува, длабоко moisturizes и ја храни кожата.Содржи Зголеми Hydrosol вода со помага контрола продукција на себум.Овие уникатни ресторативна Рака Креми придавам влогови и се негуваат преку внимателно мешање на Витамин Е, Природни Масла и Ботанички Екстракти.Има 100% чист Природен Масло и Витамин Д.Difeel, удобност и луксуз вашата кожа го заслужува.Содржи 100% Природни Масла и Витамин Д.Difeel Рака Креми се супер прифатлива, малку третира за раце. Содржи 100% Чист Природни Масла.Нашите лосиони кои содржат 100% чисто природни масла.Оживува со природен Витамин Е масло и содржи 100% Чист Природни Масла.Ја штити кожата од стареење и слободни радикали.Овие формули за ублажување на надворешните слоеви на кожата и да се проникне во длабока внатрешна нивоа.Освежува и длабоко moisturizes сува кожа.Ја враќа влажноста на кожата.Негува и хидрира кожата.А слатко fragranced, малку луксуз со целиот број на хидратација.Содржи 100% Чист Природен Масло и Витамин Д.Ја храни кожата со Природни состојки.Хидрати, омекнува и се лечи сува кожа.Светло, домот мириси.Овие формули за ублажување на надворешните слоеви на кожата и да се проникне во длабока внатрешна нивоа.Ја штити кожата од стареење и слободни радикали.Оживува со природен Витамин Е масло и содржи 100% Чист Природни Масла.Нашите луксузни креми им даде на вашите раце совршен хидратација, комфор и храна тие го заслужуваат, оставајќи ја кожата мека на допир.Остава кожата со чувство на свежи и soothed.Ја штити кожата од стареење и слободни радикали.Ја штити кожата од стареење и слободни радикали.Нашите луксузни креми им даде на вашите раце совршен хидратација, комфор и храна тие го заслужуваат, оставајќи ја кожата мека на допир.Е одлично за климатизација ноктите и кутикулите.Нашите лосиони кои содржат 100% чисто природни масла.Ја храни кожата со витамини, минерали и природни Ботанички Состојки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата