.

.

Prochem Сите Влакна Исплакнете се Концентрира Професионални решенија за Тепих и Текстил, Користи По Чистење, Остава Влакна, Светла и Мека на Допир, 1 Гал. (B109-1m)

Prochem Сите Влакна Исплакнете се Концентрира Професионални решенија за Тепих и Текстил, Користи По Чистење, Остава

DEN 780.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се користи во текот на екстракција по чистење или со камион планината или пренослива машина за ресторативна чисти на станбен и деловен теписи, станови, апартмани, и тепих.Инхибира тепих боја крварење, боја на миграција, браунинг и почвата wicking.Користете го за да се стабилизира бои на повеќето ткаенини, област килими и други производство на текстил.Исто така, се ефикасни како урина neutralizer : се применува како пост-магла или да ја користите како дел од длабоко сатурација и под-екстракција деконтаминација процес. 1 гал.прави до 129 gals.на RTU решение за околу 400 квадратни.ft.по разводнета гал.Големина на : 1 галон.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата