.

.

ДУ-ПОВЕЌЕТО Био-Ензимски Дамка & Мирис Смена, Професионална Одделение & Biodegradable, ги Отстранува Дамките & Мириси/Миризби од Пет Урина & Фекалии, Вино, Мастило, Боја на & ?

ДУ-ПОВЕЌЕТО Био-Ензимски Дамка & Мирис Смена, Професионална Одделение & Biodegradable, ги Отстранува Дамките &

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ОТСТРАНУВАЊЕ НА ДАМКИ.Ензими biodegrade природните почви кои брзо се отстрани тврдоглави дамки од пет урина и фекалии, храна (вино), мастила, бои, итн.Ефикасно како униформа, ткаенина, тешко подови, мебел и тепих почиста.МИРИС ОТСТРАНУВАЊЕ.Ја елиминира тешки мириси од мали животни, куче и мачка урина и фекалии, чад/горење миризби од пожарникари, пушачи, и други фаул миризби од дизел гориво, храна (риба) итн.ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ, со зголемена сила формула за оптимални перформанси.Формулиран со мирис на оксидација технологија за продолжен deodorization и е цитрус миризлива.Подготвени за употреба на спреј за професионални апликации.ОПШТА УПОТРЕБА.Се разредува формула со вода на 2 : 1 или 1 : 1 сооднос.Спреј либералната износ и нека стојат 1-3 минути, потоа се очисти со крпа и нека се исуши.Повторете ја постапката колку што е потребно за да се отстрани вишокот и тврдоглави дамки.ДУ-НАЈМНОГУ е премиер, ефикасноста чистење бренд за домови, возила, површини и, во суштина сè.Повеќето Добри со ДУ-ПОВЕЌЕТО производи кои работат! #do The Most Good.Несреќи се случуваат цело време.Една несмасна истури, пет урина и фекалии, чад мириси, и др.Тоа е кога DU-ПОВЕЌЕТО Био-Ензимски Дамка & Мирис Смена е еден да се постигне за да ја заврши работата за вас!Нејзините професионални одделение био-ензимски е оптимални перформанси дека оди да работи одеднаш што е формулиран со мирис на оксидација технологија за продолжен deodorization и е цитрус миризлива.Поголема кога DU-ПОВЕЌЕТО Био-Ензимски Дамка & Мирис Смена доаѓа со подготвени за употреба на спреј шише што ви помага да стигнете до работа веднаш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата