.

.

Mustela Лулка Капа Пена Шампон за Новороденче - Бебе Шампон со Природни Авокадо - Солза-Free & Мирис-Free - 5.07 fl. оз.

Mustela Лулка Капа Пена Шампон за Новороденче - Бебе Шампон со Природни Авокадо - Солза-Free & Мирис-Free - 5.07

DEN 312.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашите Пена Шампон е составен од 99% растителна основа состојки и формулиран со Авокадо Perseose, патентирана природна состојка, специјално дизајнирана за да помогне да се заштитат babys деликатна кожа.Тоа е противалергиски и безбедно да се користи од раѓањето на.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата