.

.

Керамички Tweezer 3 Стилови Не се Лизга Електронски Поправка Tweezer парична Казна Изработка DIY 2

Керамички Tweezer 3 Стилови Не се Лизга Електронски Поправка Tweezer парична Казна Изработка DIY 2

DEN 350.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Целокупната задебелена дизајн на пинцети има силен отпор на притисок и носат.и нерѓосувачки челик насликани се справи со дизајн го прави тоа многу удобно за вас да се одржи.Она што го прави многу практичен и сигурен е широк спектар на стилови.причината зошто тоа е погоден за потребите на различни работни прилики е дека има различни спецификации на чак.Изработени од нерѓосувачки челик и керамички материјал, ова tweezer е висока цврстина, анти- ' рѓа и многу издржливи во употреба.Постојат три стилови за да изберете, вклучувајќи 130mm, 125mm, 127mm.Тоа е идеален за повеќе апликации, како што прецизност електронски компоненти, компјутери, мобилни телефони, види, и очила за поправка, итн.Боја : 2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата