.

.

Посочи Пинцети - не ' Рѓосувачки Челик - Совршено подреден во средина Рака-Поднесе Точка Совет Прецизност Пинцети - Пинцети за Ingrown Косата, Веѓите, Лицето Коса, Splinters, ?

Посочи Пинцети - не ' Рѓосувачки Челик - Совршено подреден во средина Рака-Поднесе Точка Совет Прецизност Пинцети

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

НАПОР УДИРАЊЕ - Нашите укажа помош на пинцета се конструирани да се повлече на вашата коса во коренот со оптимална ефикасност без да се прекрши и без да им се овозможи на косата се лизга низ.Со минимален притисок на кој совети се целосно затворени за контрола дури и во мали, парична казна влакната.Ултра прецизност посочи совети ви дава целосна контрола.ИЗДРЖЛИВИ не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - Нашата точка-совет пинцети се направени од 100% од нерѓосувачки челик и ништо друго.Тие се многу трајни и лесни да се чистат.Ние сме убедени дека ќе ги задржи целиот живот, освен ако не се изгубат од нив : ).Ги користат со доверба.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ - Можете да го користите нашите ingrown коса пинцети не само за вашата ingrown на косата, но, исто така, за вашите веѓи, косата, брадата, носот коса и сите несакани лицето и телото на косата.Исто така можете да ги користите за да го отстраните splinters и стакло.За Мажите и Жените.Ние нудиме повеќе бои.Купите за вашата девојка, момче, сестра, брат, сопруг или сопруга.Совршен мал подарок.ПРЕЦИЗНОСТ ПИНЦЕТИ - Посочи совети се совршено подреден во средина и рака-поднесени да го зграби секоја коса, секој пат без никаков напор.Совети блиску рамномерно и цврсто да токму контрола на косата.Супер прецизни удирање помош на пинцета. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Со MILLY укажа помош на пинцета се поткрепени со 100% гаранција дека сте целосно задоволни со вашиот производ или да добиете вашите пари назад.Купи со доверба.Ние работиме напорно за да ви овозможи со најдобра пинцети по прифатлива цена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата