.

.

NHL 2010/11 Panini Совршенство Rak Екранот (12 Пакети)

NHL 2010/11 Panini Совршенство Rak Екранот (12 Пакети)

DEN 1022.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

40 случаен картички по peggable џамбо пакување! 12 пакети по екранот кутија. 12 пакети по екранот кутија. 40 случаен картички по џамбо пакување.Враќање на хоби фаворит, Тимот на Совршенство, е bolstered со додавање на Дебитант Тим Совршенство Потписи, сет кои ги носи колектори тандем од прва година хоби титаните, прелиена со исклучување со нивните на-картичка потписи!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата