.

.

Хемија-Сува Професионални Сила Место Смена 18 оз(2 Парчиња)

Хемија-Сува Професионални Сила Место Смена 18 оз(2 Парчиња)

DEN 926.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Професионална Сила концентрирана формула.Безбедно и нетоксичен.Не остава нечистотија привлекување на остатоци.Ги отстранува повеќето тврдоглави дамки од colorfast тепих.Суши брзо.Хемија-Сува Професионални Сила на самото Место на Смена ги отстранува повеќето тврдоглави дамки од colorfast тепих, тапацир, авто ентериери и перење!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата