.

.

P1083347-012 Platen Ролери за Зебра ZT510 Термички Етикета Принтери 203dpi 300dpi

P1083347-012 Platen Ролери за Зебра ZT510 Термички Етикета Принтери 203dpi 300dpi

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бренд нови Замена Зебра ролери,3 Месеци гаранција гаранција.За Зебра ZT510 Термички Етикета Принтери 203dpi 300dpi.Дел број Зебра P1083347-012. Она што е вклучуваат : 1x Platen Ролери (Како на сликата покажува.). 30 ДЕНА за враќање на ПАРИ - Сите клиенти уживаат 30 Ден Парите Назад.Клиентите може да се врати и се враќа во случај на набавка не е на задоволително ниво за било каква причина.Имате никаков ризик да се обиде.P1083347-012 Platen Ролери за Зебра ZT510 Термички Етикета Принтери 203dpi 300dpi.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата