.

.

Метал Шанса Апликатори, Мие Коса Отстранување Стапови Удобно за Дома за Салони за

Метал Шанса Апликатори, Мие Коса Отстранување Стапови Удобно за Дома за Салони за

DEN 182.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ергономски Рачка : рачката е изработена од дрвен материјал, што одговара на дланка подобро, и на рабовите се полира заоблени и мазни, па тоа нема да се носи за долго време.Интимни Дизајн : криви дизајн на scraper може да се намали одвиваат време, работата е безбедно и удобно, а тоа не е лесно да падне, да ги задржи вашите раце се чисти.Високо Квалитетен Материјал : восок апликатори се направени од не ' рѓосувачки челик, кои се цврсти и издржливи, и дршката е направен од обновливи дрво.Повеќекратна употреба : Погоден за куќи и салони, а исто така може да се користи за да се формулираат стратегии лицето маски, пигменти или прав, се применуваат етерични масла, прават колачи, итн.Перат : Тоа може да се користи со сите видови на depilatory восок, може да се чисти по употреба и е лесен за складирање и за друга употреба, погоден за повеќето луѓе.Функција : 1. Ергономски Рачка : рачката е изработена од дрвен материјал, што одговара на дланка подобро, и на рабовите се полира заоблени и мазни, па тоа нема да се носи за долго време.2. Интимни Дизајн : криви дизајн на scraper може да се намали одвиваат време, работата е безбедно и удобно, а тоа не е лесно да падне, да ги задржи вашите раце се чисти.3. Перат : Тоа може да се користи со сите видови на depilatory восок, може да се чисти по употреба и е лесен за складирање и за друга употреба, погоден за повеќето луѓе.4. Високо Квалитетен Материјал : восок апликатори се направени од не ' рѓосувачки челик, кои се цврсти и издржливи, и дршката е направен од обновливи дрво.5. Повеќекратна употреба : Погоден за куќи и салони, а исто така може да се користи за да се формулираат стратегии лицето маски, пигменти или прав, се применуваат етерични масла, прават колачи, итн.Спецификација : Предмет Тип : Восок Spatulas Material : Метал + Композитни Wood Product Употреба : Восок на Вредноста, Мешајќи Восок Пакет Листа : 1 x Восок Spatulas.

Кон својствата

Item Type:
Wax Spatulas
Material:
Metal + Composite Wood
Product Use:
Wax Adjustment, Stirring Wax
Package List:
1 x Wax Spatulas :

Најдобри предлози во категоријата