.

.

Фотографија Рефлектор Додатоци, HiYi 2-во-1 Свитлива Selfie Позадина Diffuser Панел Реквизити, 12 Инчен Круг Камера Фото Светлина Рефлектор Diffuser за Photoshoot, Отворено Осветлувањ?

Фотографија Рефлектор Додатоци, HiYi 2-во-1 Свитлива Selfie Позадина Diffuser Панел Реквизити, 12 Инчен Круг Камера

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Супер Меки Сребро и Природни Бела Рефлектор】ќе добие 2 пакет 12inch/30cm рефлектор панел, тоа е заменлива и двојно двострано.Сребро Рефлектор е мека и убава, многу рефлексивни и заличи двете сенки и моменти, донесе повеќе светол ефект.Бела Рефлектор е повеќе физички, направи многу мек и природен ефект да се пополни во сенки и намалување на контрастот. 【Тешки Платно Ткаенина Материјал】На расклопна рефлектор е со врвен квалитет и трајни производи за долго-траен, нашите разноврсна рефлектор и diffuser кои ќе ви обезбеди со подобар квалитет на слики. 【Расклопна и Преносни】Флексибилни пролет рамка е лесно да се отвораат и затвораат.Тоа огради да биде совршен туристички придружник и е задолжително за секој фотограф.Тоа е мал и компактен доволно да се земе било каде и место во внатрешноста на вашата моментална фотографија торба или ранец, и Тоа е, исто така, доволно мала да се одржи рефлектор со една рака, додека го држите вашиот камера во други, овозможува лесно префрлување. 【Широка Примена】На два боја reflectors нека ти контрола на бојата и интензитетот на светлина.Тоа е совршен за selfie, студио за фотографија осветлување и внатрешно осветлување итн.Особено се работи за бие светло назад во мојот предмети очи и да се намали остри сенки, а тоа отворено или студио за headshots и портрети. 【100% Задоволство Гарантира】, Квалитетот и задоволството на клиентите се нашиот врвен приоритет.Ако фотографски рефлектор не живеат до вашите очекувања, ве молиме да бидат слободни да контакт & ние ќе го реши да бидете сигурни дека сте задоволни со вашето купување.Професионални Светлина Рефлектор за Аматерски Photoshoots Овие филтри се големи и се одлични за семејството или аматерски фотограф преземање на портрети!!!Тоа огради да биде совршен туристички придружник и е задолжително за секој фотограф!!!Држете го рефлектор на ниво на око или погоре.Тоа е доволно мала за да се држат со една рака, додека го држите вашиот камера во друга, и овозможува лесно префрлување, многу поедноставно.На различна боја reflectors нека ти контрола на бојата и интензитетот на светлина.Супер Меки Сребро Сребро рефлектор е мека и убава, многу рефлексивни и заличи двете сенки и моменти, донесе повеќе светол ефект.Природните Бела Рефлектор Бела рефлектор е повеќе физички, направи многу мек и природен ефект да се пополни во сенки и намалување на контрастот.Тешки Платно Ткаенини се Направени со тешки платно ткаенина за подобрување на издржливост.На diffuser панел е единствениот дел со жица rim за ригидност, и да се обезбеди тоа држи во областа.Расклопна Рефлектор Комплет Спецификации Облик : Тркалезна Големина : 12inch/30cm Боја : Сребро + Бела Пакет Содржина 1x 2 во 1 White & Сребрена Расклопна Рефлектор 1x за Носење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата