.

.

Asenlin Коса Врски Бендови 4MM Трајни Неутрален Ouchless Додатоци за Жени Мажи Девојки Не Метал Жартиери Дебели Врска со Силна конска опашка Носителот и за Средни Коса(24 Пре

Asenlin Коса Врски Бендови 4MM Трајни Неутрален Ouchless Додатоци за Жени Мажи Девојки Не Метал Жартиери Дебели

DEN 95.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Природен Материјал】 : 4 мм Без Метален Мирис, долготрајни, конска опашка носители направени од органски памук и природна гума. 【Солиден и Издржливи】:Направени со Високо Еластична Гума зголемување на лепење заеднички од гума и трае подолго, повеќе издржливи. 【Силна Одржи】 : Ouchless не се повлече за коса врски за дебели, тенки, кадрава коса.Не се лизга, не ја оштети косата врски. 【Еколошки материјали】 : Направен од високо-квалитет кои се безопасни за човечкото тело и се biodegradable еластични материјали. 【За Сите】 : Коса врски за девојчиња, мажи, возрасни и деца.Се користи за пони опашки, човек бухти, & плетенки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата