.

.

Балтички Килибар Ѓердан и Нараквица Подарок Сет (Унисекс Мед 12.5 Инчи/5.5 Инчи) - Уверение Премиум Квалитет Суровини Балтичкото Море Килибар

Балтички Килибар Ѓердан и Нараквица Подарок Сет (Унисекс Мед 12.5 Инчи/5.5 Инчи) - Уверение Премиум Квалитет Суровини

DEN 527.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Машина За Миење.ВИСТИНСКИ КВАЛИТЕТ - Доаѓа директно од Балтичкото море земја Литванија - срцето на килибар потекло.БЕЗБЕДЕН И СОВРШЕН ГОЛЕМИНА 12.5/5.5" – Направени со пластични завртки затворач, секој мушка е заврзана одделно да се спречи расипување.Стандардна големина нормално одговара ѓердан и нараквица.ФОРМИРАНА од СТРАНА на ПРИРОДАТА - Љубов фактот овие монистра беа дел од дрвјата пред многу години!.СТИЛСКИ И ПОДАРОК ПОДГОТВЕНИ Што може да оди во стил како ниедна друга!Овој ѓердан е модерен појавување трендовски тимови.Совршен подарок за двете момчиња и девојчиња. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - 1 година ризик бесплатно, без прашања праша гаранција.Купи со доверба!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ЧУДО СОЗДАДЕНИ ОД ПРИРОДАТА!Килибар добро познат како природен лек формирана во текот на 60 милиони години.Балтички Килибар е органска материја, фосилните смола произведени со борови дрвја се наоѓаат во Балтичкото Море.Тоа е каде Балтички Горди ѓердани се извори и рачно изработени.КАКО ТОА ФУНКЦИОНИРА??Кога килибар се носи против кожата килибар се ослободува активната состојка, која е succinic киселина.Балтички килибар ѓердани има највисока содржина на succinic киселина (4-8%) - природен лек состојка.НАШИТЕ STORYAs младо момче ние секогаш преполна нашиот автомобил и на чело на плажа за време на викендите секое лето.Меморијата на лов за килибар со брат ми и родителите останува толку жив за мене дури и до овој ден.Ние ќе одиме со глави се поклонуваа, нашите нозе во ладни, влажни песок додека ние се концентрирани на изнаоѓање на овие мали богатства го исфрли од страна на морето.Балтички Горди произлезе од моето детство фасцинација со наоѓање на богатство и желбата да споделам со Вас една природна убавина на историјата во формат на убава уникатен килибар ѓердани.БЕЗБЕДНОСТ CAUTIONSAlways надзор кога носи necklace Remove на ѓердан кога момче или девојка е без надзор, дури и ако тоа е само за краток период на time Remove на ѓердан додека спие во дневна или night Not овозможи да уста или да се necklace WHAT Е ВКЛУЧЕНО : Автентични Килибар ѓердан и килибар хривнија Унисекс Подарок пакување, природни лен торбичка Сертификат за автентичност МОРА да HAVEIt е совршен ден да се обиде нашата килибар производи од Балтичките Горди, кои, исто така, обезбедуваат 1 година, без прашања праша гаранција.Купи со доверба!Кликнете на Додади во Кошничка копчето за сега.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата