.

.

Ranger DYC60246 Dylusions од Dyan Reaveley Мастило Прскање 2ozMushy Грашок

Ranger DYC60246 Dylusions од Dyan Reaveley Мастило Прскање 2ozMushy Грашок

DEN 162.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

RANGER-Заблуди од Dyane Лумпување : Мастило Прскање.Ова мастило прскање е концентрирана colorant за употреба на porous површини.Употреба на хартија, платно дрво, глина и повеќе да се создаде фантастична картички scrapbooking елементи весник страници и се меша на медиумски проекти.Dylusions Од Dyan Reaveley Мастило Прскање 2oz-Кашеста Грашок.RANGER-Заблуди од Dyane Лумпување : Мастило Прскање.Ова мастило прскање е концентрирана colorant за употреба на porous површини.Употреба на хартија, платно дрво, глина и повеќе да се создаде фантастична картички scrapbooking елементи весник страници и се меша на медиумски проекти.Овој пакет содржи еден спреј шише исполнет со 2 floozy.на мастило.Достапни во различни бои (секој се продава одделно).Киселина слободни нетоксични.Се согласува да ASTM D-4236. Произведено во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата