.

.

LEOBRO 18 Пакет Сјај за Лигите, LEOBRO Декоративни Сјајот, Лигите Сјајот, Мулти Избрани Сет Дополнителна парична Казна Сјајот Тресат Тегли за Лигите Уметнички Занаети Бел?

LEOBRO 18 Пакет Сјај за Лигите, LEOBRO Декоративни Сјајот, Лигите Сјајот, Мулти Избрани Сет Дополнителна парична

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

18 Уникатна Живописни Бои : 18 тегли од дополнителна парична казна сјајот, вкупно 18 живописни бои за опција, поддршка разни слободни уметнички креации.Дополнителна парична казна сјајот, со убава текстура, светкавиот, згодна и зачудувачки, совршен за смола уметнички занаети, DIY проекти, гробови и фестивали' шминка.Страшни Додатоци за Лигите ќе додадете бескрајна забава за деца и вие, го направат вашиот вештини празнувања за ноќта на Вештерките, Божиќ, музички фестивал како EDC Лас Вегас, Lollapalooza; настани како свадба, маскирани топката, матурска, и ѕвездите' концерти; исто така, за клубови, секојдневна употреба.Направи најмногу сјајна личност меѓу толпата!!!.Лесен за Употреба & Отстрани : Однесуваат на некои сјај primer/сјај лепак, користете малку шминка четка да се применуваат сјајот, а потоа ставете тенок слој на сјајот буквар повторно, нека се исуши.Лесно да се чисти, може да се отстрани без напор со малку вода или некои нежна шминка смена, ако користите за коса, некои шампон е доволна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата