.

.

Dove Бебе Богата Влага Шампон (200ml)

Dove Бебе Богата Влага Шампон (200ml)

DEN 240.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Како мајка ми, знаеш дека бања времето е скапоцено.Но по секоја бања, бебешка кожа ја губи влага до 5 пати побрзо од вашето.Нашата единствена Бебе Dove Богата Влага во Косата-да-Пети Бебе Миење оди надвор mildness, да им помогне да го надополнува основните влага и хранливи материи на кожата изгубени преку капење.Нејзината p H неутрална формула произведува богата крем пенливата, за кожата, тоа е чиста, ефикасно moisturised, мека и delicately миризлива.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата