.

.

Блек Метал Сијалица за Безбедност на Игли за Облека (0.87 во, 1000 Парчиња)

Блек Метал Сијалица за Безбедност на Игли за Облека (0.87 во, 1000 Парчиња)

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

GOURD БЕЗБЕДНОСТ ИГЛИ : Додадете овие црни сијалица за безбедност на пиновите на вашиот изработката материјал за да се осигурате дека имате она што ви треба кога шиење.СОВРШЕН ЗА : Овие сијалица иглички можат да се применат на облека, quilting, ќебиња и занаети да се закрпи за нив или да чувате било мерење безбедно да се непроменети кога плетење; совршен за професионални казанџии, seamstress работа, хемиско чистење, и шиење проекти.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од квалитетот железо материјали кои се цврсти и издржливи; на gourd форма безбедност pin се повеќенаменски.ДИМЕНЗИИ : мали метал безбедност иглички мерка околу 0.87 инчи.ОНА што се ВКЛУЧЕНИ : Доаѓа со 1000 црна gourd безбедност на иглички.Уреждам облека или остварување на правото мерења кога плетење и шиење благодарение на овие блек метал gourd безбедност на иглички.Безбедноста затворач држи иглички заклучен и свиткана жлебови капакот на сијалицата се посочи безбедно, имајќи занаети и облека безбедно место.Мали метални groud во облик на безбедноста игли се идеални за казанџии, seamstresses, хемиско чистење бизниси, и за шиење проекти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата