.

.

Вежба Америка - DWTS2.5X.45 м2.5 x .45 High Speed Челик 3 Flute Рака Допрете го Постави, DWT Серија

Вежба Америка - DWTS2.5X.45 м2.5 x .45 High Speed Челик 3 Flute Рака Допрете го Постави, DWT Серија

DEN 257.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се користи за да се направи нови теми или ре-тема оштетени и/или заклани теми.High Speed Челик Рака Чешми доаѓаат во три стилови : Коси Стил : Започнува темата плоштадот со работното парче.Приклучокот Стил : Генерално се користи во преку дупки.Дното Стил : создавање на нишката на дното на дупката.High speed челик рака чешмите се најпознатите разноврсна чешми за рака употреба, или за прислушување под власт.Рака чешмите се популарни за употреба во општи машински допирање или CNC прислушување.Соголени алатки карактеристика само на база супстрат, без никакви дополнителни третман или облоги и се погодни за широк спектар на апликации.Вежба Америка DWT Серија High Speed Челик рака чешмите се најпознатите разноврсна чешми за рака употреба, или за прислушување под власт.Рака чешмите се популарни за употреба во општи машински допирање или CNC прислушување.За повторно да провира и креирање на нови теми.High Speed Челик Рака Чешми доаѓаат во три стилови : Коси Стил : Започнува темата плоштадот со работното парче.Приклучокот Стил : Генерално се користи во преку дупки.Дното Стил : создавање на нишката на дното на дупката.А допрете го постави содржи 1 коси, 1 приклучок и 1 дното допрете.Коси стил допрете го стартува нишка плоштадот со работното парче.Приклучокот стил допрете го е најчесто користена допрете и е генерално се користи во преку дупки.На дното стил допрете креирај нишката на дното на дупката.Допрете го Поставува содржи три чешми, еден коси, еден приклучок и еден дното допрете.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата