.

.

YEEPSYS Деца Коса Врски, 1000 компјутери Коса Еластична Бендови за Деца и Девојки , Бебе Multicolor Мали Лесна венчиња Еластична конска опашка Носители (1000 Пак, Црна)

YEEPSYS Деца Коса Врски, 1000 компјутери Коса Еластична Бендови за Деца и Девојки , Бебе Multicolor Мали Лесна

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Различни Бои】 : 1000 парчиња на косата врски ,доволно за вашето слободно или замена, кои носат бебе девојки симпатична и деликатна фризури и да го покаже нивната разлика секој ден. 【Висока Еластичен Материјал】 : Нашите деца коса врски се направени од високо еластичен материјал кој може да се користи за долго време и се уште ги одржуваат флексибилност, и лесно може да се протегала и брзо да се обнови.И тие се цврсти и не е лесно да се биде прекината и надвор од форма. 【Широко се Користи】 : Погоден за различни коса, како што се густа коса, тенка коса, кадрава коса, и права коса.Вашата години, исто така, може да се користи на конска опашка држачот за облекување нејзиниот кукли. 【Меки И Нема Браздата Еластична】 : Обезбеди безбедна се одржи без да се оштети.Оваа жените опаѓањето на бендот исто така, може да се користи за да се DIY некои убави bowknot бенд, чипка бенд; Заврши на црна еластична врска со цвет крпа. 【Трајни И Еластичен】 : Со мека & солидна seamlessness дизајн, тоа е лесно да се отстранат од глава без stickiness на косата.Погоден за густа коса, кадрава коса, права коса и тенка коса.YEEPSYS е начин на живот бренд кој ги комбинира Стил, Удобност и Ефикасност.Висок Квалитет на Активната носат е совршен за Фитнес Ентузијасти и Секојдневниот Athleisure како што е Прифатлива и Достапни.Работењето на пресек помеѓу модата и функција, YEEPSYS има за цел да ги задоволи двете Секојдневната Мода Потрошувачите и Крајната Вежба Ентузијаст.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата