.

.

PIERGIACOMI 2A SA Пинцети со Рамен и Заоблени Совети

PIERGIACOMI 2A SA Пинцети со Рамен и Заоблени Совети

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Piergiacomi 2 A SA пинцети со рамен и заоблени совети.Должина 120 (mm), 4 3/4" (").Аустенитно Нерѓосувачки Челик.Antimagnetic, добра отпорност на корозија за повеќето хемиски, киселина и сол материјали.Идеален за електроника или прецизност работа.SA верзија. 2А SA пинцети со рамен и заоблени совети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата