.

.

Природни Дрвени Бебе Играчки Памук Капчиња Bunny Teething Прстен Teether Штракаат Новороденче Унисекс Бебе ( Неутрални)

Природни Дрвени Бебе Играчки Памук Капчиња Bunny Teething Прстен Teether Штракаат Новороденче Унисекс Бебе ( Неутрални)

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Природно Не Се Лекува Unsealed Буковата.ПРИРОДНО - ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ - ЗЕЛЕНА ИГРАЧКИ - Phthalate слободни , Латекс Слободни, Доведе Слободни, BPA Free, рака изшкуркан до совршенство.ПОДДРЖУВА БЕБЕ Е РАНО MOTER ВЕШТИНИ за РАЗВОЈ - Бебе работи на Раката и Окото координација на сите, додека ужива ослободување од teething непријатност.ДАЛИ СТЕ ЗНАЕЛЕ?Дрво природни атрибути и својства за да се помогне да се одржи здрав teething и оралната средина?Природата има Бенефиции!.БЕБЕТО Е ПРВИОТ ИГРАЧКИ!Одлично за бебе прво Божиќ и Бебе Туш Kinki - ова teething подесување ќе биде добро прифатена од страна на двете родителите и бебето.БРЕМЕНОСТА НАЈАВА?Овие играчки се направи cutest "бебе на пат" најавите!!И Полот Откриваат Фотографии!.Сите Наши Cottons и пломби се тестирани специјално за Детето + Породилно Храна Одделение за безбедност.Слободни на Хемикалии, formaldehydes, arsenates, води, парфеми и опасни адитиви.дека памук има Јута мирис.дека памук има ситни темни очила.Дали сте знаеле дека дрво природно носи својства и атрибути, кои помагаат да се одржи здрав орален средина?.Да!Нема потреба да се задржи миење на дрвени играчки!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата