.

.

EUL Среден Век во Модерната Ѕид Sconce Златен Глобус Стакло Ѕид Светлина за Спални Бања Сет од 2

EUL Среден Век во Модерната Ѕид Sconce Златен Глобус Стакло Ѕид Светлина за Спални Бања Сет од 2

DEN 2207.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Тип】Минималистички средината век ѕид светлина sconce,1-светло суета светлина со опал свет стакло сенка во месинг заврши,поставете на два. 【Мода Едноставен Дизајн】 Рачно изработени разнесени опал свет стакло сенка,класичен средината век стил;Електрофореза месинг заврши,модерен чувство и издржливи. 【Апликација】Идеален ѕид светла за спална соба,бања,дневна соба,ходникот,кафулиња и сите други места за декорација е потребно. 【Димензии】Висина : 11.81 инчен;Земјината сенка : 5.9 инчен(Г);Задната плоча : 4.92 инчен(Г);Растојанието од Ѕидот : 3.93 инч. 【Внимание】ETL Наведени, Хард-жичен, 2x 40 W Max E26 Светилки; Maximun Големина на Извор на Светлина : 3.5 инчен (H)* 1.25 инчен (D) (НЕ се вклучени).Совети:Ако сакате посветла светлина, ве молиме изберете LED Пченка Светлина, Крушка.Бројот на Елементи : 2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата