.

.

PhantomSky 18 во 1 Нерѓосувачки Челик Педикир Маникир Поставена Нокти-Clippers Почиста Cuticle Чешлање Комплет #1 - во Совршен Нокти Ножици Постави Алатка за Професионална и Секо?

PhantomSky 18 во 1 Нерѓосувачки Челик Педикир Маникир Поставена Нокти-Clippers Почиста Cuticle Чешлање Комплет

DEN 311.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Иновативни лична нега алатки со елегантен дизајн и висок квалитет на трајни производи од не ' рѓосувачки челик изградба.Обезбедува 18 нокти алатки вклучува сите важни елементи што треба во голема нокти козметологијата.Совршен за ексфолиране третман околу прст ноктите и одлична за патување употреба.Направи убав подарок за вас или некој што го сакаш. 100% Гаранција За Квалитет.Пакет Големина : 15 x 8 x 2.5 CM.Сосема Нов и Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик со шик, елегантна и издржлива и дизајн.Совршен cuticle смена за да ги собере многу различни предмети.Вклучуваат помине ножици, ноктите clippers, cuticle тласкач, нокти датотека, пинцети, ноктите почиста, пети ноктите clippers, cuticle trimmers и така натаму.Најдобри Не се Лизга Безбедна Костец за прецизно деликатни ситуации достапни на пазарот за ingrown ноктот датотека и lifter.Лесен за складирање и носат со кожа случај.Прекрасен Подарок за себе или за љубовта.За Нас Phantom Sky е регистрирана трговска марка кои посветен да се прават квалитетни производи.Нашата убава предмети доаѓаат со гаранција за квалитет.Ве молиме контактирајте со нас ако има било каков проблем, ние ќе работат проактивно со вас да го решат.Ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата